Starší dorostenci jsou po dalším turnaji stále ve hře o medaile

Nejvyšší soutěž starších dorostenců pokračovala o víkendu 14. – 15. března turnajem v plzeňském bazénu Slovany. Strakoničtí vodní pólisté ze tří zápasů vybojovali dvě výhry – poradili si s Kometou Brno i domácí Plzní. Jedinou porážku utrpěli s vedoucím Přerovem. V sedmičlenné tabulce tak drží výborné 2. místo.
Výsledky:
KVP Přerov – Fezko Strakonice AstenJohnson 11:9 (2:1, 3:2, 1:3, 5:3).
Branky: Š. Kovář a T. Přibyl 3, O. Očenášek, M. Solfroňk a T. Bensch 1.
SKP Kometa Brno – Fezko Strakonice AstenJohnson 8:10 (4:3, 0:1, 1:4, 3:2).
Branky: O. Očenášek 3, A. Holzbauer a Š. Kovář 2, A. Šimek, T. Přibyl a M. Ptáček 1.
KVS Plzeň – Fezko Strakonice AstenJohnson 13:19 (3:5, 5:6, 3:3, 2:5).
Branky: O. Očenášek, A. Holzbauer a T. Přibyl 4, F. Řezáč 3, M. Solfroňk 2, J. Lukeš a M. Ptáček 1.
Dušan Chodl, trenér: „V Plzni jsme odehráli tři kvalitní utkání, z nichž jsme vybojovali dvě výhry a jednu prohru. Kluci mohli přivézt plný počet bodů, ale proti Přerovu doplatili na zbytečné chyby a o dvě branky prohráli. Musíme se z těchto chyb poučit a připravit se na další kolo soutěže, stále můžeme bojovat o medaile.“