Vodní pólistky si připsaly další dvě vysoká vítězství

Strakonické vodní pólistky znovu potvrdily svou dominanci! Na dalším turnaji I. ligy, který se odehrál v sobotu 11. dubna v Hradci Králové, si připsaly dvě přesvědčivá vítězství a s předstihem si zajistily už 21. mistrovský titul!
Výsledky zápasů:
Fezko Strakonice AstenJohnson – UKVP Stepp Praha 23:7 (5:3, 3:2, 7:0, 8:2)
Branky: Lucie Votavová 8, Jolana Chodlová 5, Karolína Hlavatá 3, Adriana Voláková 3, Lucie Koubová 3, Alžběta Holá 1
Slavia Hradec Králové – Fezko Strakonice AstenJohnson 10:21 (4:6, 2:6, 2:4, 2:5)
Branky: Lucie Votavová 6, Adriana Voláková 4, Jolana Chodlová 3, Alžběta Holá 2, Simona Grecová 2, Karolína Hlavatá 2, Lucie Koubová 2
Hodnocení trenéra Marka Fügnera:
„Připsali jsme si další dvě výhry a před posledním turnajem, který proběhne v polovině května ve Strakonicích, máme jistotu zisku 21. mistrovského titulu. Potěšil mě nejen výkon hráček, ale i mladých brankářek, které zastoupily naši jedničku, jež chyběla z rodinných důvodů. Předvedený výkon musím hodnotit pozitivně a je vidět, že se celkově – nejen u nás, ale i v ostatních týmech – projevuje příprava mladých hráček z kategorie U20, které se připravují na mistrovství Evropy, jež proběhne začátkem srpna. Každý měsíc mají třídenní soustředění a je u nich patrný herní posun.“
Aktuální tabulka:
- Strakonice – 30 bodů (10 výher)
- Hradec Králové – 12 bodů
- Stepp Praha – 3 body