Startuje play-off první ligy. Strakonice čeká semifinále se Steppem Praha

Je to tady. Play-off první ligy vodních pólistů startuje a Strakonice vstupují do bojů o medaile. V semifinále se utkají s týmem UKVP Stepp Praha, který po základní části obsadil druhé místo, zatímco Jihočeši skončili třetí.
Vzájemná bilance obou soupeřů je v letošní sezoně vyrovnaná. Na domácím bazénu u Otavy se po velmi kvalitním výkonu radovali ze vítězství strakoničtí hráči po výsledku 13:11. Podle mnohých šlo o jeden z nejlepších zápasů dosavadního průběhu sezony. Odveta v Praze naopak patřila Steppu, který zvítězil 19:15. Je však potřeba dodat, že trenér Josef Janeček neměl v tomto utkání k dispozici kompletní kádr.
Semifinálová série se hraje na dvě vítězná utkání a její první duel je na programu už tuto neděli ve strakonickém bazénu Na Křemelce.
Úvodní semifinále
Fezko Strakonice AstenJohnson – UKVP Stepp Praha
Neděle 19. dubna od 14:15
Bazén Na Křemelce
Strakoničtí hráči věří v podporu domácího publika a chtějí se opřít o zaplněnou tribunu v cestě za prvním bodem v sérii.